Zëra në TIP! 

Qetësoni dhimbjen e kockave dhe të muskujve në kushte shtëpieBlog|

Sponsored

Lexo më shumë

Ja si mund të mbani në kontroll mykun e këmbëve në kushte shtëpieBlog|

Sponsored

Lexo më shumë

Boost Your Income With Data Analytics TrainingGotolike.com|

Sponsored

Learn More

Ja disa këshilla në lidhje me dhimbjen e kockaveBlog|

Sponsored

Lexo më shumë

Adjustable Smart Table In Mexico Might Be Cheaper Than Ever!Adjustable Tables | search ads|

Sponsored

Search Now

Empower Your Career Journey with Online EducationEducation made easy online.Online Degrees | Search Ads|

Sponsored

Search Now

Pllakat e reja të murit prej gome nuk kërkojnë instalim (Kërko këtu për pllaka)Pllaka muri gome | Kërko reklama|

Sponsored

40 vite pasi i propozoi, Agim Doçi gjen vajzën që dikur i tha “jo” dhe martohet me të

Cilat janë shenjat më të pafata të horoskopit

Disa keshilla ne lidhje me PsoriasisBlog|

Sponsored

Lexo më shumë

Prices For A Luxury Villa In Dubai Might Surprise YouDubai Villas|

Sponsored

Learn More

These Side Hustles Might Get You Significantly Paid In The Future!Side Hustle I Search Ads|

Sponsored

Search Now

MOST POPULARHoroskopi për datën 30 nëntor nga Russell Grant

MOST POPULARKe vetëm një ditë kohë për të shpëtuar adresën tënde të Gmail që të mos mbyllet

Mbani në kontroll Psoriasis dhe Egzemën në kushte shtëpieBlog|

Sponsored

Lexo më shumë

Kush është Silvio Gonzato, ambasadori i ri i BE-së në

AKTUALITET / 30 NËNTOR, 12:18

Kush është Silvio Gonzato, ambasadori i ri i BE-së në Tiranë

Rosa Parks, Jo-ja që ndryshoi historinë e Amerikës

LAJME NGA BOTA / 30 NËNTOR, 12:08

Rosa Parks, Jo-ja që ndryshoi historinë e Amerikës

Një fotoalbum për ata që e humbën Natën e Bardhë

EVENTE / 30 NËNTOR, 10:58

Një fotoalbum për ata që e humbën Natën e Bardhë

Të mërzitur se ju rikthyet sot rutinës? Ja kur nisin festat e

STIL JETE / 30 NËNTOR, 09:47

Të mërzitur se ju rikthyet sot rutinës? Ja kur nisin festat e fundvitit dhe sa do zgjasin për shkollat

Ke vetëm një ditë kohë për të shpëtuar

AKTUALITET / 30 NËNTOR, 09:02

Ke vetëm një ditë kohë për të shpëtuar adresën tënde të Gmail që të mos mbyllet

Vdes Henry Kissinger, këshilltari që ishte më shumë europian

AKTUALITET / 30 NËNTOR, 08:28

Vdes Henry Kissinger, këshilltari që ishte më shumë europian se amerikan e që ka shuar luftëra

Sot pritet përmirësim i motit

MOTI / 30 NËNTOR, 08:02

Sot pritet përmirësim i motit

Horoskopi për datën 30 nëntor nga Russell Grant

HOROSKOP / 30 NËNTOR, 00:05

Horoskopi për datën 30 nëntor nga Russell Grant

Mos i bëni këto 5 gabime me paratë në të 30-at

EKONOMIA / 29 NËNTOR, 23:12

Mos i bëni këto 5 gabime me paratë në të 30-at

4 arsyet pse Peshqit janë shenja më e vështirë për

HOROSKOP / 29 NËNTOR, 21:25

4 arsyet pse Peshqit janë shenja më e vështirë për t’u kuptuar

Një nutricioniste ndan ushqimin e ‘nënvlerësuar’

STIL JETE / 29 NËNTOR, 19:53

Një nutricioniste ndan ushqimin e ‘nënvlerësuar’ të jetëgjatësisë që forcon sistemin imunitar

8 ushqime të shëndetshme që përmirësojnë humorin

STIL JETE / 29 NËNTOR, 17:56

8 ushqime të shëndetshme që përmirësojnë humorin

Lehtësohet lëvizja e shqiptarëve drejt SHBA dhe anasjelltas

AKTUALITET / 29 NËNTOR, 17:21

Lehtësohet lëvizja e shqiptarëve drejt SHBA dhe anasjelltas

Zjarr në shtëpinë e të moshuarve në Fier, disa prej

AKTUALITET / 29 NËNTOR, 16:34

Zjarr në shtëpinë e të moshuarve në Fier, disa prej tyre përfundojnë në spital

Video/ Zbulohet dekori i Krishtlindjeve në Shtëpinë së

STIL JETE / 29 NËNTOR, 15:42

Video/ Zbulohet dekori i Krishtlindjeve në Shtëpinë së Bardhë

Varrimi që mblodhi ish-Zonjat e Para dhe ku amerikanët gjetën

LAJME NGA BOTA / 29 NËNTOR, 14:43

Varrimi që mblodhi ish-Zonjat e Para dhe ku amerikanët gjetën presidentin e ri

Mediat greke: Greqia do bllokojë negociatat e Shqipërisë me

AKTUALITET / 29 NËNTOR, 13:53

Mediat greke: Greqia do bllokojë negociatat e Shqipërisë me BE-në. Shkak arrestimi i Belerit

Nëse do ndryshosh mënyrën e të ngrënit 40 vjeç,

STIL JETE / 29 NËNTOR, 12:54

Nëse do ndryshosh mënyrën e të ngrënit 40 vjeç, do të shtosh 10 vjet jetë

RIP WhatsApp, njerëzit rikthehen tek mesazhet

STIL JETE / 29 NËNTOR, 11:36

RIP WhatsApp, njerëzit rikthehen tek mesazhet

ARRSH përditëson situatën: Këto janë rrugët

AKTUALITET / 29 NËNTOR, 11:00

ARRSH përditëson situatën: Këto janë rrugët problematike nga moti i keq

Ndërron jetë vajza 24 vjeçe e Vangjel Tavos: Këto

AKTUALITET / 29 NËNTOR, 09:44

Ndërron jetë vajza 24 vjeçe e Vangjel Tavos: Këto janë fjalët më të vështira që shkruaj në jetën time!

Kush është Donald Tusk, njeriu më i fuqishëm i Evropës

LAJME NGA BOTA / 29 NËNTOR, 08:45

Kush është Donald Tusk, njeriu më i fuqishëm i Evropës për 2024-ën

Shi, borë dhe stuhi sot!

MOTI / 29 NËNTOR, 08:16

Shi, borë dhe stuhi sot!

Horoskopi për datën 29 nëntor nga Russell Grant

HOROSKOP / 29 NËNTOR, 00:05

Horoskopi për datën 29 nëntor nga Russell Grant

Shmangini këta pesë lloje njerëzish. Ju pengojnë dhe

LAJME NGA BOTA / 28 NËNTOR, 23:07

Shmangini këta pesë lloje njerëzish. Ju pengojnë dhe lëndojnë

Papa Françesku anulon udhëtimin për në Dubai për

LAJME NGA BOTA / 28 NËNTOR, 21:02

Papa Françesku anulon udhëtimin për në Dubai për shkak të gjendjes shëndetësore

5 këshilla para se të kërkoni rritje page

STIL JETE / 28 NËNTOR, 19:57

5 këshilla para se të kërkoni rritje page

Franca ndalon pirjen e duhanit në vende publike

LAJME NGA BOTA / 28 NËNTOR, 18:23

Franca ndalon pirjen e duhanit në vende publike

Përshkoi 260 km nga Prishtina për 111-vjetorin e Pavarësisë

QYTETI / 28 NËNTOR, 16:46

Përshkoi 260 km nga Prishtina për 111-vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, Erzen Zyberaj merr medalje nga Bashkia e Tiranës

Blinken uron shqiptarët: SHBA krenare që punon me ju

AKTUALITET / 28 NËNTOR, 16:27

Blinken uron shqiptarët: SHBA krenare që punon me ju

Ja si të siguroni një biletë për “Euro 2024”

SPORT / 28 NËNTOR, 15:30

Ja si të siguroni një biletë për “Euro 2024”

Aktori që luajti 'Kevin i vetëm në shtëpi' do

SHOWBIZ / 28 NËNTOR, 14:06

Aktori që luajti ‘Kevin i vetëm në shtëpi’ do marrë yllin e tij në Walk of Fame dhe jo më kot në këtë periudhë

Festa në Pallatin e Brigadave ku të ftuarit veshën vetëm dy

EVENTE / 28 NËNTOR, 13:11

Festa në Pallatin e Brigadave ku të ftuarit veshën vetëm dy ngjyra

Veliaj nga sheshi Skënderbej: Po jetojmë ditët më të

AKTUALITET / 28 NËNTOR, 12:25

Veliaj nga sheshi Skënderbej: Po jetojmë ditët më të mira

Kujdes! Rënie gurësh në Rrugën e Arbrit

AKTUALITET / 28 NËNTOR, 12:14

Kujdes! Rënie gurësh në Rrugën e Arbrit

NY feston Pavarësinë e Shqipërisë, kryebashkiaku Adams:

AKTUALITET / 28 NËNTOR, 11:10

NY feston Pavarësinë e Shqipërisë, kryebashkiaku Adams: Shqiptarët, punëtorët që vënë qytetin tonë në lëvizje

Në Vlorë të gjithë!

AKTUALITET / 28 NËNTOR, 10:52

Në Vlorë të gjithë!

Çfarë kërkuan më shumë shqiptarët në Google

STIL JETE / 28 NËNTOR, 10:32

Çfarë kërkuan më shumë shqiptarët në Google këtë vit?

Vazhdon Bill Gates: Do punojmë vetëm tre ditë në javë,

STIL JETE / 28 NËNTOR, 09:47

Vazhdon Bill Gates: Do punojmë vetëm tre ditë në javë, pjesën që mbetet do e bëjnë robotët e Inteligjencës Artificiale

Google bëhet kuqezi sot

STIL JETE / 28 NËNTOR, 08:41

Google bëhet kuqezi sot

Reshje shiu dhe dëbore sot në këto qytete

MOTI / 28 NËNTOR, 08:28

Reshje shiu dhe dëbore sot në këto qytete

Horoskopi për datën 28 nëntor nga Russell Grant

HOROSKOP / 28 NËNTOR, 00:00

Horoskopi për datën 28 nëntor nga Russell Grant

Çfarë konsumon një dermatologe për ta mbajtur

STIL JETE / 27 NËNTOR, 22:04

Çfarë konsumon një dermatologe për ta mbajtur lëkurën më të re

Oficeri që u bë gjeneral. Gjenerali që u bë mbret dhe

HISTORI PERSONALE / 27 NËNTOR, 20:43

Oficeri që u bë gjeneral. Gjenerali që u bë mbret dhe ndryshoi Evropën

Veliaj në pritjen zyrtare në vigjilje të festimeve të

QYTETI / 27 NËNTOR, 20:21

Veliaj në pritjen zyrtare në vigjilje të festimeve të 111-vjetorit të Pavarësisë: Ajo që na bashkon sot është kulti i përbashkët i atdheut, që secili e ka brenda vetes

Sezoni i magjisë artizanale

STIL JETE / 27 NËNTOR, 19:09

Sezoni i magjisë artizanale

Ja pse Margot Robbie nuk e do një ribërje të filmit Barbie

SHOWBIZ / 27 NËNTOR, 18:51

Ja pse Margot Robbie nuk e do një ribërje të filmit Barbie

NATO do diskutojë për shtimin e përhershëm të

LAJME NGA BOTA / 27 NËNTOR, 18:28

NATO do diskutojë për shtimin e përhershëm të pranisë në Kosovë

25 rreshtat
e Mirës
A thua vdiq Kundera?!E MËRKURË 12 KORRIK 2023, 12:49Nga Mira Kazhani/ Sot u nda nga jeta Milan Kundera, një shkrimtar që…LEXO ARTIKULLIN

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *